La Cerise sur le Gâteau to francuska marka tekstyliów domowych, która łączy prostotę, kolor i ponadczasowy styl. Powstała w Paryżu i od początku stawia na naturalne materiały, takie jak len i bawełna organiczna, oraz odpowiedzialną produkcję.
W jej ofercie znajdują się m.in. pościele, poduszki, tekstylia kuchenne i torby, wyróżniające się subtelną kolorystyką i minimalistycznym wzornictwem. To produkty, które wprowadzają do wnętrz lekkość i swobodny, francuski charakter.
W Design Concept wierzymy, że piękne wnętrza zaczynają się od starannie dobranych detali. Nasza oferta to wyselekcjonowany wybór mebli i dodatków premium, w których jakość harmonijnie łączy się z ponadczasowym designem. Proponujemy nowoczesne, subtelne formy, które w naturalny sposób odnajdą się w każdej przestrzeni – od kameralnego mieszkania po przestronny apartament.
Zapraszamy Cię do odwiedzenia jednego z naszych salonów stacjonarnych. Znajdziesz w nich pełną gamę próbników tkanin, skór i fornirów, by poczuć ich fakturę, zobaczyć kolory w naturalnym świetle i dopasować idealne wykończenie. Nasi Doradcy przyjmą Cię jak najlepszego gościa – z uwagą wysłuchają, doradzą i pomogą stworzyć wnętrze, w którym poczujesz się naprawdę u siebie.